OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

POĽOVNÍCTVO môj koníček

 

Sv. Hubert PLIEŠOVCE:

Spolu s Karolom ČÁLIKOM sme dostali pozvanie na " Deň sv. Huberta" od pána riaditeľa VLM SR š.p. Ing. Š. DROZDA a od pána starostu Ing. Š. Sýkory.

Celé popoludnie sa nieslo v slávnostnej nálade a budeme mať na toto podujajati pekné spomienky.Viacej na  " FOTO"

16.novembra 2007 sme sa s Karolom Čálikom zúčastnili v Pliešovciach spoločnej poľovačky na diviačiu zver. Pozval nás pán starosta a bol to pre nás sviatok tak ako každé pozvanie na poľovačku, pretože už druhým rokom sme poľovníci bez revíru a veľmi nám to chýba. Budeme mať pekné spomienky pretože sa tam streli ľudia so spoločnými záujmami a takéto stretnutia sú vždy príjemné. Chcem sa poďakovať a teším sa s priateľmi s Pliešoviec dovidenia. Zábery sú na " FOTO" . 26.11.2007 www.pliesovce.sk

 

 

 

 

 

 

 

To sú obrázky zo spoločnej poľovačky v Dražovciach pri Nitre. Uskutočnila sa 24.11.2007. Možno si niekto povie, nie je sa čím chváliť, ale ruku na srdce u vás sa ešte nestalo, že ste na spol. poľ. nevideli ani štetinku? Mám dojem, že niekedy aj takéto stretnutie má svoj význam, lebo poľovníci si radi porozprávajú o svojich zážitkoch a spol. poľovačky sú pre výmenu skúseností ideálne a ešte niečo, kde inde chutí guláš lepšie ako priamo v hore a nám naozaj chutil. Ako hosť chcem poďakovať za pozvanie a rád sa medzi Vás vrátim, cítil som sa naozaj výborne, vďaka.

______________________________________________________________________________________________________

Bohužiaľ na jar 2014 som ukončil členstvo v SPZ, predal som zbrane a na pekné chvíle prežité v hore budem už len spomínanať.Dôvodov na ukončeni je niekoľko, ale o tom nechcem hovoriť. Pozdravujem všetkých s ktorými som sa stretával.

03.11.2014

___________________________________________________________________________________________________